Kyusyu Nanotec Optikleri Kyusyu Nanotec Optics, şimdiye kadar hükümetten ve Oita Eyaletinden, dünyanın ilk ters mod filminin * 2 seri üretimi için teknoloji de dahil olmak üzere çeşitli ışık kontrol filmlerinde araştırma ve geliştirme yapmak için destek aldı. Kyusyu Nanotec Optics’in sahip olmadığı ve başka hiçbir şirketin sahip olmadığı bir işlev, sıvı kristal hazırlamadan üretime kadar uzanan Ar-Ge kaynaklarına sahip olmasıdır. Şirket, likit kristal malzemeler geliştirmekte ve bileşen malzemelerini müşteri ihtiyaçlarına göre seçmektedir. Ayrıca net bir görünürlük alanına sahip filmler geliştirmeyi ve yüksek sıcaklık koşullarında film performansını iyileştirmeyi hedefliyor. Şirket ayrıca otomobillerde kullanılabilen yüksek işlevli sıvı kristal ışık kontrol filmleri geliştirmiştir. Ayrıca, Kyusyu Nanotec Optics, 2018 yılında Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Bakanlığı taraWndan Stratejik çekirdek Teknoloji Geliştirme Programı (“Destekleyici Endüstri Programı”) kapsamında ödüllendirildi. Kyusyu Nanotec Optics, ileriye dönük olarak, performansı daha da iyileştirerek ve ulaşım sektörü de dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde (otomobiller ve Shinkansen hızlı tren) ve mimari.

        Yatırım geçmişi ve hedefi konferans odaları ve ticari tesisler dahil olmak üzere çeşitli yerlerde hali hazırda kullanılmakta olan yüksek işlevli sıvı kristal ışık kontrol filmlerine olan talep artmaktadır. Ayrıca, otonom sürüş ve araç elektrifikasyonu gibi yeni teknolojileri kapsayan CASE ve yeni bir mobilite hizmet olan MaaS’nin ortaya çıkması sayesinde, araç kabin alanı konseptinin insanların kullanım şeklindeki değişikliklere göre dönüşeceğine inanılıyor. Arabalar ve onların içinde nasıl vakit geçirdikleri, bunun ışığında, likit kristal ışık kontrol filmlerininde araba iç mekanlarında kullanılması beklenmektedir. Toyota Tsusho, otomobillerin tüketici kullanımındaki bu değişiklikten gelen talebi dikkate alıyor. Şirket, otomotiv parçalarıyla ilgili sahip olduğu bilgi birikimini desteklemenin ve bir seri üretim sisteminin geliştirilmesini desteklemenin yanı sıra, sıvı kristal ışık kontrol filmlerinin kullanımını toplum genelinde yaygınlaştırmayı hedefliyor. Bu, dijital tabela dahil ekranla ilgili alanlarda uygulamalarını sürdürmenin yanı sıra yeni kullanım yöntemlerini araştırmayı da içerir.

Aşağıdaki butonları kullanarak fonksiyonel filmi test edebilirsiniz.

Film levha olduğu için bükülebilir

Film bazlı olduğu için şekillerini çeşitli tiplere değiştirebilir ve ayrıca haddelenmiş olarak da sevk edilebilir. Sadece pencere olarak değil, aynı zamanda sütun gibi eğimli bir yüzeye de takılabilirler.

Özel alanı kolayca koruyabilir

Ayrıca, güçlü gün ışığını 2 odayı rahat tutmak için azaltabilir.

Projektör ekranı olarak kullanılabilir

Yansıtılan görüntü hem arka hem de önden net olarak görülebilir

SIVI KRİSTAL FİLMİN SON TEKNOLOJİSİ UYGULANMAKTADIR

1.200 mm genişlik kazanma başarısı ile bu oldukça gelişmiş film tabakası, yaklaşık ebattaki cam yapı malzemeleri ile kullanılabilir. Dahası, kral boyutlu bir sıvı kristal monitör (tabaka başına 80 inçten fazla) olarak gerçekleştirildi ve ekonomik olarak  mevcut film tabakasından daha fazla kullanışlıdır.

Biz (Kyusyu Nanotec Optik Ltd.) film tabakasının rahatlığını ve maliyetini önemsiyoruz ve haddelenmiş olarak sevkiyatlarını başardık. Bu başarı sayesinde, şekillerini çeşitli tiplere değiştirebilirler, böylece standart film tabakasına uyarlamak zorunda kalınmaz. Artık yaraIcılığını en aza indirmek ama en üst düzeye çıkarmak için sistematik olarak da çok daha verimli ve makul.

Bir film tabakasından beklenen, genellikle likit kristal ekrandaki netlik ve güzel görüntüdür. İcat ettiğimiz bu son derece gelişmiş film tabakası, en son sıvı kristal teknolojisini kullanarak en saf görüntüyü temsil ediyor. Ayrıca, projeksiyon ekranındaki net görüntünün geliştirilmesini de aklımızda tutarak türünün en yüksek kalitesine ulaştık.

FONKSİYONEL FİLMİN LEVHA YAPISI